Miesiąc liturgiczny:
Sobota 1 listopada - Uroczystość Wszystkiech Świętych
Niedziela 2 listopada - Wszpomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
św. Malachiasza
Poniedziałek 3 listopada -
św. Marcina de Porres, św. Huberta, bł. Ruperta Mayera
Wtorek 4 listopada -
św. Karola Boromeusza
Środa 5 listopada -
św. Elżbiety i Zachariasza, św. Geralda, bł. Franciszki Amboise
Czwartek 6 listopada -
św. Leonarda z Limoges, św. Kalinika, bł. Józefy Naval Girbes,
bł. Krystyny, bł. męczenników japońskich Alfonsa Navarrete z towarzyszami
Piątek 7 listopada -
św. Wilibrorda, św. zakonników Izraela, Waltera i Teobalda,
św. Engelberta, bł. Łucji a Septifonte, bł, Heleny Enselmini,
bł. Franciszka Palau y Quer
Sobota 8 listopada -
św. Godfryda z Amiens, św. Adeodata I, św. Czterech Koronowanych,
bł. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, bł, Jana Dunsa Szkota
Niedziela 9 listopada - Rocznica poświęcenia Bazyliki na Lateranie
bł. Joanny z Signy
Poniedziałek 10 listopada -
św. Leona Wielkiego, św. Andrzeja Avellino
Wtorek 11 listopada - św. Wiktorii (Patronka diecezji)
św. Marcina z Tours, św. Jana Jałmużnika, bł. Alicji Kotowskiej
Środa 12 listopada -
św. Jozafata Kuncewicza, św. Teodora Studyty
Czwartek 13 listopada -
św. Mikołaja I Wielkiego, bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkowa, Pierwszych Męczenników Polskich św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
Piątek 14 listopada -
św. Wawrzyńca z Dublina, św. Mikołaja Travelić, św. Józefa Pignatelli,
bł. Marii Luizy Merket, bł. Jana Liccio
Sobota 15 listopada -
św. Alberta Wielkiego, św.Leopolda III, św.Dydaka z Alcali,
bł. Magdaleny Morano
Niedziela 16 listopada - 33. Niedziela Zwykła
św. Małgorzaty Szkockiej, św.Gertrudy Wielkiej, Rzymskiej Bazyliki Świętych Apostołów Piotra i Pawła, NMP Ostrobramskiej,
św.Agnieszki z Asyżu, św. męczenników i prezbiterów Rocha Gonzaleza, Alfonsa Rodrigueza i Jana del Castillo
Poniedziałek 17 listopada -
św. Elżbiety Węgierskiej, św. Grzegorza Cudotwórcy,
św. Grzegorza z Tours
Wtorek 18 listopada -
bł. Karoliny Kozkówny, św.Odo z Cluny
Środa 19 listopada -
św. Mechtyldy z Hackeborn, bł. Salomei
Czwartek 20 listopada -
św. Rafała Kalinowskiego, św. Feliksa Valois, bł. Anieli od św. Józefa i towarzyszek
Piątek 21 listopada - Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny
św. Gelazego I
Sobota 22 listopada -
św. Cecylii, bł. Salwatora Lilli i towarzyszy
Niedziela 23 listopada - Uroczystość Chrystusa Króla
św. Klemensa I, św. Kolumbana Młodszego, bł. Michała Augustyna Pro
Poniedziałek 24 listopada -
św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy, św. Protazego,
św. Flory i Marii z Cordoby, bł. Marii Anny Sali
Wtorek 25 listopada -
św. Katarzyny Aleksandryjskiej, bł. Elżbiety zwanej dobrą,
bł. Alojzego Quattrocchi i Marii Cosini,
bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza
Środa 26 listopada -
św. Jana Berchmansa, św. Konrada z Konstancji, św. Sylwestra Gozzolini, św. Leonarda z Porto Maurizio, bł. Jakuba Alberione, bł. Poncjusza
Czwartek 27 listopada-
św. Wirgiliusza, św. Franciszka Antoniego Fasani, bł. Bernardyna z Fossa,
bł. Małgorzaty Sabaudzkiej,
Piątek 28 listopada -
św. Stefana Młodszego, św. Jakuba z Marchii, bł. Jacka Thomsona
Sobota 29 listopada -
św. Saturnina, bł. Marii Klementyny Anaurity Nengapeta,
bł. Dionizego i Redempta
Niedziela 30 listopada - Pierwsza Niedziela Adwentu
św. Andrzeja Apostoła